TLGB 20 - bateriový mazací lis

SKF uvádí na trh nový mazací lis TLGB 20 s bateriovým pohonem. Nahrazení staršího provedení LAGG 400B a je výsledkem propojení SKF Maintenance Productss SKF LBU. TLGB 20 obsahuje zabudovaný průtokoměr, který umožňuje určit správné množství plastického maziva bez rizika nedomazání nebo.....

Cena bez DPH: 7 270,90  Kč
Výrobce: SKF
Jednotka: ks
Hmotnost: 3.000 kg
Kód artiklu: 230012
Dostupnost pro 1 ks: skladem
Cena s DPH: 8 797,78  Kč
 
 
Popis produktu Přílohy
 

SKF uvádí na trh nový mazací lis TLGB 20 s bateriovým pohonem. Nahrazení staršího provedení LAGG 400B a je výsledkem propojení SKF Maintenance Productss SKF LBU.

TLGB 20 obsahuje zabudovaný průtokoměr, který umožňuje určit správné množství plastického maziva bez rizika nedomazání nebo přemazání. Tento unikátní mazací lis s odolným a ergonomickým provedením je pro snadnější použití opatřen trojnožkou a 20-voltová lithium-ionová baterie má výrazně delší životnost. Na displeji je zobrazeno aktuální nabití baterie, množství dodávaného plastického maziva, zvolená rychlost motoru a neprůchodné mazací body.TLGB 20 umožňuje volbu dvou rychlostí čerpání nízkou a vysokou na jedno nabití baterie vystačí až na 15 patron s plastickým mazivem. Tento univerzální mazací lis vyvine tlak až do 700 barů a díky zabudované lampě lze snadno osvětlit pracoviště.

Možnosti použití a typy průmyslu

  • je vhodný pro ruční domazávání ložisek a strojů v průmyslových a výrobních závodech stejně jako pro zemědělské a stavební stroje.

 

 
 
 

Služba 24/7/365

469 364 111

Proč nakupovat u nás?