O firmě

ARKOV působí na českém trhu od roku 1992. Portfolio nabídky společnosti dnes obsahuje nepřeberné množství sortimentu a služeb. ARKOV se zaměřuje na několik hlavních oblastí.

První z nich jsou samozřejmě ložiska. ARKOV se ložisky a jejich příslušenstvím zabývá po celou dobu jeho existence. Za tuto dobu získal oficiální zastoupení renomovaných dodavatelů.

Hydraulické, pneumatické systémy a komponenty tvoří další ucelenou produktovou skupinu, která je dnes nedílnou součástí nabídky. Pracovníci společnosti jsou připraveni navrhnout hydraulické nebo pneumatické řešení, dle Vašich požadavků. Oddělení pohonných systému a těsnění zahrnuje širokou škálu produktů těsnící a pohonné techniky. Spojovací materiál je dalším odvětvím, kterým se ARKOV v široké míře zabývá.

A konečně, významnou součástí nabídky jsou služby. Ať už jde o projektování a výrobu strojních komponent dle požadavků zákazníka, opravy hydraulických zařízení, servis a údržbu. V oblastech servisu a údržby ARKOV úzce spolupracuje s SKF. Servisní programy SKF nabízejí zákazníkům unikátní možnosti zvyšování spolehlivosti, která přímo a velmi významně ovlivňuje efektivitu využívání technologických zařízení.

ARKOV je důležitým partnerem všech typů zákazníků, zabývá se i malými zakázkami, dokáže pružně reagovat na veškeré Vaše problémy v krátkém čase díky velkým skladovým zásobám a letitým zkušenostem pracovníků společnosti.

Služba 24/7/365

469 364 111

Proč nakupovat u nás?